KBE 76 - вікна раз і назавжди
01/03
KBE — зберігає енергію
02/03
КВЕ 70 – вибір багатьох
03/03

Про компанію

Системи KBE характеризуються справжньою німецькою якістю, винятковою надійністю і технічними інноваціями.

Наша продукція на всіх етапах своєї життєдіяльності, починаючи з сировини і закінчуючи готовими конструкціями, відповідає найвищим світовим вимогам.

Профілі, що постачаються на український ринок, виробляються на підприємствах в містах Берліні, Пірмазенсі (Німеччина) та Запоріжжі за унікальною безсвінцевою технологією greenline, безпечною для здоров'я людини і навколишнього середовища.

custom-preview Відео
39
Років на віконному ринку і в будівництві
81
Представництво компанії по Україні і всьому світі
15
Років без свинцю та інших важких металів в якості стабілізаторів ПВХ

Переваги

Переваги

Довговічність

Є однією з важливих вимог екологічної стійкості. Висока якість ПВХ-профілів KBE дає змогу подовжити термін їх безпечної експлуатації до максимального.

Обираючи профіль KBE, ви можете бути впевнені в тому, що він стане вашим надійним помічником на довгі роки.

Переваги

Широкий асортимент

Віконні системи KBE представлені в практично безмежному спектрі конфігурацій, дизайнерських рішень, колірного оформлення. Наші експерти не зупиняються на досягнутому і щодня трудяться над розробкою нових моделей.

Переваги

Енергоефективність

Експерти KBE невпинно трудяться над тим, щоб підвищити комфорт експлуатації наших профілів, мінімізувавши при цьому негативний вплив на навколишнє середовище. Ми зуміли поліпшити теплоізоляційні властивості систем KBE аж до відповідності стандартам скління інноваційних пасивних будинків.

21 Січня 2019

profine на BAU 2019

profine Group, один з провідних виробників профільних систем з ПВХ, представив нові продукти і рішення на виставці BAU 2019, яка проходила з 14 по 19 січня в Мюнхені.

14 Січня 2019

ВЕНТИЛЯЦІЯ: ЗДОРОВИЙ МІКРОКЛІМАТ

Контрольований обмін повітря для створення здорового середовища у помешканні і запобігання утворенню цвілі як і раніше є однією з центральних тем будівельної практики.

27 Грудня 2018

1. FSV MAINZ 05 - НАША ПАРТНЕРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ

На початку сезону 2018-19 рр. profine Group розширила свої зобов'язання в якості основного спонсора і спонсора футболок клубу 1. FSV Mainz 05. Історія успіху переходить на новий етап.
Ви підписалися на розсилку
Дякуємо, що підписалися на нашу розсилку.
Будьте в курсі новинок разом з КВЕ