KBE 88 passiv

KBE 88 passiv

KBE 88 passiv

Концепція passivhaus  працює лише в поєднанні з інноваційною системою теплоізоляції. Як наслідок, вікна стають дуже важливим елементом, який повинен відповідати найвищим стандартам якості. Система KBE 88 passiv сертифікована Інститутом Passivhaus і забезпечує максимальну теплоізоляцію. Використання інноваційних технологій, зокрема вклейки скла, різних термоізолюючих наповнювачів, систем ущільнення дозволяє реалізувати індивідуальні рішення, які відповідають вимогам найвибагливіших клієнтів і дозволяють суттєво зменшити витрати на опалення.

Різні можливості
Розумне поєднання термоізолюючих  наповнювачів, термічної сталі, технології вклейки скла і додаткового внутрішнього ущільнення.

Висока теплоізоляція
Значення опору теплопередачі системи KBE 88 passiv  становить 1,25 м2°С /Вт що підтверджено сертифікатом Інститута Passivhaus у м. Дармштадт.

Можливість вторинної переробки
До 10 циклів вторинної переробки пластику
Турбота про довкілля
Марка КБЕ протягом багатьох років використовує екологічну технологію greenline із заміною шкідливого свинцю на безпечні стабілізатори з кальцію та цинку.

KBE

KBE – визнаний бренд на ринку віконних і дверних систем з пластику. Індивідуальне обслуговування клієнтів, стисли терміни поставки і технологічні інновації зробили нас провідним виробником ПВХ-профілів в Європі.

Нашi сторінки в соцмережах

 

Контакти

Є запитання? Зв'яжіться з нами!

ТОВ "ПРОФАЙН УКРАЇНА"
69065, м. Запоріжжя
вул. Електрозаводська, 3

тел./факс: +38 (061) 284 1304
E-mail: info.ua@profine-group.com

Back to Top