Сировина

Розумне використання природних ресурсів та вживання заходів з охорони навколишнього середовища стали вирішальними критеріями для виробництва віконних профілів з пластику. Концерн рrofine як провідний виробник у віконній індустрії першим підтримав ініціативу щодо захисту довкілля.

Цілковита відмова від свинцю у виробництві ПВХ-профілів є одним з найважливіших досягнень у виробництві металопластикових конструкцій. Протягом довгого часу свинець був головним компонентом, що використовувався для стабілізації ПВХ. З унікальною технологією greenline концерн рrofine відкрив нову сторінку у віконній індустрії. Замість свинцю, ми використовуємо екологічно чисті стабілізатори на основі сполук кальцію та цинку, що також надає матеріалу чудові функціональні та зовнішні характеристики. Компанія profine, як піонер серед виробників ПВХ-профілів, своєю відмовою від свинцевих стабілізаторів посприяв тому, що клієнти сьогодні надають особливого значення ідеї Greenline.

 

Вікна за технологією greenline мають багато переваг: вони надійні, стабільні, прості  у користуванні, стійкі до погодних впливів і забезпечують виключно надійну теплоізоляцію, що безпосередньо сприяє значному зменшенню витрат енергії, і, таким чином, скорочує викиди діоксиду вуглецю у довкілля. Дуже важливою перевагою є те, що екологічні вікна greenline на 100% підлягають подальшій багаторазовій переробці.

KBE

KBE – визнаний бренд на ринку віконних і дверних систем з пластику. Індивідуальне обслуговування клієнтів, стисли терміни поставки і технологічні інновації зробили нас провідним виробником ПВХ-профілів в Європі.

Нашi сторінки в соцмережах

 

Контакти

Є запитання? Зв'яжіться з нами!

ТОВ "ПРОФАЙН УКРАЇНА"
69065, м. Запоріжжя
вул. Електрозаводська, 3

тел./факс: +38 (061) 284 1304
E-mail: info.ua@profine-group.com

Back to Top