Нагорода VinylPlus для profine

У рамках нашої стратегії сталого розвитку компанія profine GmbH була нагороджена знаком «Етикетка продукції VinylPlus» після строгого процесу сертифікації (сертифікат додається).

Етикетка VinylPlus є знаком екологічної стійкості будівельних виробів з ПВХ. Цей сертифікат дозволяє кінцевим споживачам, виробникам та ринку легко впізнавати продукцію, що відрізняється високою продуктивністю та екологічністю. Компанії-партнери із сектору віконного будівництва можуть використовувати етикетку для реклами профільних систем та ПВХ-плит, наприклад, на тендерах.
Етикетка екологічності була розроблена VinylPlus, добровільним зобов'язанням європейської галузі ПВХ при забезпеченні сталого розвитку, у тісній співпраці з «Будівельним науково-дослідною установою» (Building Research Establishment - BRE) та «Природній крок» (The Natural Step - TNS).
profine GmbH має право використовувати етикетку продукту VinylPlus на територіях продажу в Європі (27 країн ЄС, а також Великобританія, Норвегія та Швейцарія) для наступних продуктів:
Сімейство продуктових систем:
System 70 AD, Systems 76 AD / 76 MD / 76 K-Vision, Systems 88 AD / 88MD, PremiDoor 76, PremiDoor 88, Kömmerling C70, Kömmerling O70, PremiLine 80, KömaCel, KömaDur, KömaTex, KömaStyle, KömaPan, KömaPrint
Як це зазвичай відбувається при процедурах сертифікації, системний провайдер в ході незалежного аудиту повинен довести, що було дотримано певних ключових вимог. Критерії включають, серед іншого, відповідальну закупку ПВХ-сировини та добавок, замкнутий цикл матеріалів та переробки, стратегію сталої енергетики та клімату та вимоги до управління процесами. По суті, необхідно забезпечити, щоб ПВХ у якості сировини поступав з екологічно чистих джерел, мав екологічні процеси обробки та переробки для повторного використання.
Додаткова інформація щодо ініціативи VinylPlus на веб-сайті www.vinylplus.eu (англ.).

11 Лютого 2021
18 Липня 2020

Розсувні вікна в тренді

Компанія profine GmbH була нагороджена знаком «Етикетка продукції VinylPlus» після строгого процесу сертифікації

14 Липня 2020

Інноваційні рішення від PROFINE

Компанія profine GmbH була нагороджена знаком «Етикетка продукції VinylPlus» після строгого процесу сертифікації

21 Липня 2020

profine Group зростає, навіть в ці складні часи

Компанія profine GmbH була нагороджена знаком «Етикетка продукції VinylPlus» після строгого процесу сертифікації