KBE – ВІКНА РАЗ І НАЗАВЖДИ

Робота з KBE — ваш кращий вибір. KBE це не тільки перевірений постачальник високоякісного продукту, а й надійний партнер у розвитку вашого бізнесу. Компанія не тільки надає високоякісний маркетинговий сервіс, а й надає широкий перелік консультаційних послуг, проводить усі види профільного навчання.

Надійний постачальник KBE

KBE — це високоякісна, високотехнологічна продукція з екологічно чистої сировини. Це широка мережа виробничих майданчиків і підприємств збуту по всьому світу. Але головне — це ексклюзивний сервіс і індивідуальний підхід до кожного клієнта! Пам’ятаючи про те, що безліч складається з одиниць, ми цінуємо кожного клієнта, який довірився нам, і будуємо свій бізнес на принципах чесного, відкритого, взаємовигідного партнерства.

Ми не слідуємо за трендами, ми створюємо їх. Компанія-системонадавач в світі профільних систем, KBE щодня працює над позитивною трансформацією віконного ринку. Наша компанія зробила свій вибір на користь ефективного виробництва якісної продукції з турботою про природу і готова вести за собою своїх колег і партнерів, щоб разом робити світ кращим. Компанія не тільки надає високоякісний маркетинговий сервіс, а й широкий перелік консультаційних послуг.

Переваги вікон KBE

Екологічність
Екологічність

Наша компанія прагне приносити тільки користь довкіллю і людям, тому ми використовуємо тільки енергоефективні віконні системи і безсвинцеві екологічні профілі KBE.

Дизайн
Дизайн

Профілі KBE вирізняє не тільки бездоганна якість, а й елегантний зовнішній вигляд. Багатий вибір варіантів покриття і колірних рішень дозволить вам підібрати унікальну віконну систему, що ідеально відповідатиме вашій індивідуальності.

Енергоефективність
Енергоефективність

Вся продукція компанії KBE відповідає національним і міжнародним стандартам якості. Сьогодні під час виробництва наших продуктів використовуються тільки сучасні енергоефективні технології.

Захист від злому
Захист від злому

Бувають ситуації, коли безпека вікон хвилює найбільше: наприклад, у заміському будинку або в квартирі на першому і останньому поверхах. Вікна KBE захищені від злому і завжди залишаються безпечними для мешканців.

Звукоізоляція
Звукоізоляція

Тихі вікна KBE забезпечують бажаний рівень шумоізоляції в спальні й інших кімнатах для досягнення акустичного комфорту в будинку.

Теплоізоляція
Теплоізоляція

Поєднуючи в собі всі сучасні компоненти теплозахисту, вікна KBE є унікальним за ефективністю засобом збереження тепла вашого будинку.