Засідання Комітету з питань будівельної галузі та енергоефективності, Харків

20-21 вересня 2021 року «Профайн Україна» взяла участь в засіданні Комітету з питань будівельної галузі та енергоефективності, яке відбулося в Харкові. Захід, ініційований Німецько-Української торгово-промисловою палатою, пройшов в Харківській школі архітектури (ХША). Ключові теми обговорень були сфокусовані навколо інноваційних рішень і матеріалів у відповідь на виклики, пов'язані зі зростаючими вимогами з енергозбереження та сталого розвитку для будівельної галузі. Також учасниками обговорювалися формати тіснішої співпраці виробників ринку СПК з архітекторами і їх внесок у підготовку майбутніх фахівців.

У своїй презентації ТОВ «Профайн Україна» розкрила можливості сучасних профільних систем з ПВХ - потужного знаряддя в руках архітекторів. Вони відкривають нові горизонти в енергозбереженні, екології, естетиці та комфорті, що знайшло відображення в преміальної лінійці продуктів KÖMMERLING.

Конкурентними перевагами компанії profine Group є інноваційне мислення, прагнення до якості, орієнтація на споживача і високий ступінь відповідальності. Це колосальний 124-річний досвід конструкторів, інженерів, хіміків з пристрастю до досконалості у всіх галузях, починаючи з 1897 року.

Екологія. Уже з 2004 року - першими на ринку - виробництва концерну перейшли на стабілізатор Ca-Zn, відмовившись від шкідливого для природи свинцю. Так з'явилася технологія greenline. Скорочення споживання свинцю на 6500 тонн еквівалентне вазі 160 довгомірних вантажівок!

Сталий розвиток. 15 мільйонів енергоефективних віконних ПВХ-конструкцій, що виготовляються щорічно партнерами компанії, дозволяють заощадити близько 300 мільйонів літрів палива! Таким чином, в атмосферу викидається на 850 000 000 кілограмів менше СО2! А це зберігає ліси на площі, еквівалентній 90 000 футбольних полів!

Друге життя матеріалів. Сертифікат VinylPlus - знак екологічної стійкості будівельних виробів з ПВХ, підтверджує відповідальне ставлення profine Group до закупівлі сировини і компонентів, управління виробничо-логістичними процесами. Акцент на замкнений цикл матеріалів і переробки є втіленим в новаторській системі KÖMMERLING ReFrame, яка виготовлена зі 100% переробленого ПВХ. Система вже успішно продається в Німеччині і Нідерландах.

Енергоефективність. Найбільший потенціал економії енергетичних ресурсів дає пасивне будівництво. Пасивному будинку потрібно на 90% менше теплової енергії, ніж традиційним домівкам і на 75% менше, ніж новобудовам. Цим вимогам відповідає система KÖMMERLING 88MD passiv, яка сертифікована Passivhaus Institut (Dr. Feist).

В рамках заходу відбулася презентація проектів студентів ХША, а потім відбулася дискусія «Матеріали, технологічні тенденції в архітектурі майбутнього - енергоефективність, інновації та нові можливості». Рішення «Профайн Україна» викликали жвавий інтерес студентів.

Також компанія представила можливості співпраці з Архітектурною школою і студентами.

Ми відчули дух і атмосферу школи, розуміємо, що ми можемо надати і чим можемо бути корисними майбутнім архітекторам і проектувальникам. Було досягнуто домовленості про проведення низки навчальних семінарів і про надання зразків і матеріалів для глибшого вивчення питань, що стосуються віконних конструкцій.

29 Вересня 2021
20 Грудня 2021

Інформаційний лист

Виведення з виробництва системи 58 мм

13 Грудня 2021

Інформаційний лист

Про розширення продуктової лінійки KÖMMERLING

11 Грудня 2021

Нагорода VinylPlus для profine

Компанія profine GmbH була нагороджена знаком «Етикетка продукції VinylPlus» після строгого процесу сертифікації